Atena - Sala bankietowa All Exlusive

 

Nasza sala bankietowa przez 14 lat gościła wiele wesel, studniówek, przyjęć komunijnych, chrzcin oraz imprez firmowych. Każde z tych wydarzeń było dla nas nowym doświadczeniem, które zaowocowało dopracowaniem oferty i standardów obsługi do najwyższego poziomu. 

 

Od 2003 roku nieustannie inwestujemy w rozwój naszej kadry oraz nowości ze świata akcesoriów audio-wizualnych. Oferujemy państwu najlepszą obsługę kelnerską, wyśmienite i wyrafinowane potrawy przygotowane przez zdolnych kucharzy. Profesjonalizm to podstawa wszystkich naszych działań. 

 

Jesteśmy w stanie dostosować się do wszystkich potrzeb jakie państwo przedstawią przed nami. Nasza ambicja sprawia, że za główny cel naszej działalności stawiamy sobie satysfakcję klienta. Chcesz czekoladową fontannę dla gości? Załatwimy to! Marzą Ci się lodowe figury, które dopełnią wystroju sali? Załatwimy to! Chcesz pod salę przyjechać Porsche? Załatwimy to! Za realizację wszelkich waszych potrzeb w trakcie przygotowań oraz samego wesela odpowiadać będzie indywidualnie wyznaczony Concierge Weselny. 

 

Concierge Weselny wesprze was swoim doświadczeniem i wiedzą w przygotowaniu najważniejszego dnia w waszym życiu! Panu Młodemu w dniu wesela poprują się spodnie? Spokojnie! Concierge dyskretnie załatwi sprawę tak, że nikt nie zauważy problemu. 

 

Sala bankietowa Atena pozwala na ponad 30 wersji aranżacji wnętrza. Posiadamy 5 modeli stołów oraz 7 kolorów zasłon. Każdy znajdzie coś dla siebie! Dodatkowo tylko od państwa młodych zależy jak będą rozstawione stoliki. 

Współpracujemy z wieloma zespołami muzycznymi, wodzirejami oraz dj-ami co sprawia, że możemy zaproponować muzyczne menu na każdy gust. 

 

Atena jest salą, która budzi zachwyt gości. Wnętrze inspirowane grecką boginią mądrości i sztuki ma klasyczny i wysmakowany charakter. Możliwość doboru kolorystyki sali wraz z nowoczesnym oświetleniem ledowym sprawiają, że miejsce to zapada w pamięci weselników oraz gości. 

 

Wysoko wykwalifikowany serwis, profesjonalna i doświadczona obsługa oraz klimat sali sprawią, że wesele będzie dla pary młodej oraz jej gości niezapomnianym przeżyciem. Fachowa obsługa pomoże Wam zorganizować niepowtarzalne wesele, które będzie miało indywidualny charakter, a goście wspominać je będą jako niebanalne i wyjątkowe wydarzenie.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii

Kontakt

 
Uprzejmie informujemy, że:
a) Sala Bankietowa Atena ul. Baczyńskiego 66 41-203 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres atena43@op.pl lub pisemnej na adres Sala Bankietowa Atena ul. Baczyńskiego 66 41-203 Sosnowiec
 

 

Sala Bankietowa Atena
ul. Baczyńskiego 66
41-203 Sosnowiec

tel: 32 293 81 83
kom: 690-493-785
email: atena43@op.pl